Pazarlama ve Perakende Aktiviteleri

Pazarlama ve Perakende Aktiviteleri

Alphega yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip hizmetleri ile yanınızda…

Alphega , üyelerinin perakende operasyonları için yüksek seviyede destek sağlamaktadır. Üyeler, belli ürünlerin satışlarını teşvik etmek ve satış hızının artmasını sağlamak amacıyla konsept dahilinde geliştirilmiş olan satış dinamikleri şemalarından faydalanmaktadır.

resized_Pazarlama ve Perakende Aktiviteleri- 2

Alphega , perakende aktivitelerinde en yüksek etkiyi sağlamak için destek olacak özel planlama tekniğinin yanı sıra; eczane için kategori yönetimi - raf kiralama hizmetleri ve inovatif pazarlama materyalleri ile desteklenen bir hizmet paketi sunmaktadır. 

catman 2

Alphega, son tüketicide ‘’eczane pahalıdır’’ algısının önüne geçmek, eczanelerin zincir marketler ve online platformlarla rekabetinde eczanenin ön plana çıkmasını desteklemek amacıyla üye eczaneler için son tüketiciye sunulması adına Pazarlama ve Perakende Aktivitelerini organize eder. Sunulan Pazarlama ve Perakende Aktiviteleri arasında; Sezonluk Kampanyalar, Aylık Kampanyalar, Sağlık Farkındalık Kampanyaları, Kategori Yönetimi - Raf Kiralama Projesi (fark yaratan basılı ve online pazarlama materyalleri ile), Alphega Dergi (son tüketiciye sunulan sağlık dergisi) ve Tanzim Teşhir Uygulamaları – Merchandising, vb.. hizmetler yer almaktadır.

Alphega, üye eczanelerde son tüketici memnuniyetinin artmasına katkısı olacak her aşamada üye eczanelerin yanındadır.

Pazarlama ve Perakende Aktiviteleri - 1

Alphega’ya Nasıl Üye Olabilirim?

Eğer siz de profesyonel ve yenilikçi bir destek  ve Alphega hakkında daha detaylı bilgi almak  isterseniz iletişim@alphega.com.tr adresine mail atarak veya web sitemizde yer alan iletişim telefonlarını arayarak  bizimle iletişime geçebilirsiniz.