mevzuat

Mevzuat Destek Paketi

Alphega Club'ın avantajlı dünyasında siz de yerinizi alın...

Danışmanlık süreci hassas ve teknik uzmanlıkla yönetilmesi gereken bir süreçtir. Tek tip projelerin mevzuat nezdinde bir karşılığı olmadığı gibi hukuki olarak ta bir anlam ifade etmemektedir. Alphega olarak ilgili süreçte iş ortağı olarak belirlediğimiz GPA Danışmanlık şirket bünyesindeki alanında uzman ekibiyle (eczacı-hukukçu-akademisyen vd.) eczanelerin ihtiyacına yönelik spesifik önlemler almaktadır. Her eczanenin kapasitesi değerlendirilerek eczaneye özgü proje bazlı çalışmalar yapılmaktadır.

Bu kapsamda her biri eczane işletmeciliğine özgü olmak kaydıyla

  • KVKK Mevzuatı Danışmanlığı

  • İş Mevzuatı Danışmanlığı

  • SGK Mevzuatı Danışmanlığı

Eczanenizde hukuksal iş süreçlerinde yanınızda olacak Mevzuat Destek Paketi hizmetinden yararlanmak ister misiniz?

Detaylı bilgi...

Alphega olarak,

  • Üyelerimize eczane işletmeciliğinde yer alan hukuksal süreçlerini profesyonel olarak yürütmelerinde destek olacak iş ortaklıkları sağlayarak üyelerimizin bu hizmeti cazip fiyatlar ile almasına destek olmak

  • Alanında profesyonel GPA Danışmanlığın güçlü kadrosundan yararlanmak

  • Eczane personelinin bilgilendirilmesini ve gerekli eğitimleri almasını sağlamak,

  • Üye eczacıları konu hakkında bilinçlendirmek ve olası para cezalarından korumak

amacı ile hukuksal süreçleri yönetmeniz için doğru adres- doğru fiyat ile Alphega ailesinde yer almanın avantajını değerli üyelerimize sunuyoruz.

Alphega’ya Nasıl Üye Olabilirim?

Eğer siz de profesyonel ve yenilikçi bir destek  ve Alphega hakkında daha detaylı bilgi almak  isterseniz iletişim@alphega.com.tr adresine mail atarak veya web sitemizde yer alan iletişim telefonlarını arayarak  bizimle iletişime geçebilirsiniz.